نكاتي كه اسباب كشي را آسان‌تر مي‌كند

معمولا جابجايي اسباب و لوازم خانه، كاري سخت بوده و اين كار زمان زيادي را لازم خواهد داشت. وقتي فقط تصميم به تميزكاري داريد، زماني كه مي‌خواهيد تمام خانه را تميز كنيد، زحمت زيادي خواهد داشت و اين كار چند روز طول مي‌كشد. اسباب كشي نيز يكي از كارهايي است كه علاوه بر صرف انرژي زياد، اگر موارد و نكات اين كار را رعايت نكنيد، بسيار خسته كننده و طولاني خواهد شد.
يكي از اولين كارهايي كه در زمان اسباب كشي بايد انجام شود، برنامه‌ريزي براي اين كار است. زماني كه شما از قبل براي كارهاي مختلف فكر كرديد و ترتيب انجام كارها را مشخص كرديد، در روز جابجايي مشكل زيادي نخواهيد داشت. از چند روز قبل از جابجايي، يك ليست از اسباب و اثاثيه خود تهيه كنيد و مواردي كه بايد در يك بسته‌بندي قرار بگيرند را تعيين كنيد. اگر شما از قبل برنامه ريزي كنيد، ترتيب قرار گيري اثاثيه در كاميون حمل را مي‌توانيد در نظر بگيريد و اسباب و اثاثيه سبك‌تر را در روي موارد سنگين بگذاريد.

رعايت اين موارد اسباب كشي را راحت خواهد كرد

زماني كه شما با اتوبار شميران تماس مي‌گيريد، ما تمامي كارها را براي شما انجام خواهيم داد. از مراحل اوليه بسته‌بندي تا حمل و قرار دادن لوازم در محل جديد. افراد باتجربه كارها را به بهترين نحو براي شما انجام خواهند داد. اما در صورتي كه خودتان تصميم به بسته‌بندي لوازم خانه مي‌گيريد، با رعايت چند نكته، اين كار آسان‌تر انجام خواهد شد.

نكاتي كه اسباب كشي را آسان‌تر مي‌كند

قبل از اسباب كشي كارتن و بسته‌بندي مناسب تهيه كنيد

اولين چيز در سالم رسيدن وسايل به خانه جديد، بسته‌بندي مناسب آنها خواهد بود. براي هر كدام از لوازم خانه، جعبه مناسب تهيه كنيد. لوازمي مانند مبلمان، نياز به بسته‌بندي به وسيله پلاستيك‌هاي حباب‌دار دارند. بر روي قسمت‌هاي چوبي آنها، پارچه‌هاي كلفت و يا تكه‌هايي از كارتن قرار دهيد و روي آنها را با استفاده از پلاستيك‌هاي حباب‌دار بپوشانيد. لوازم الكترونيكي مانند تلويزيون و مانيتور كامپيوتر و غيره، نياز به مراقبت بيشتري خواهند داشت و شما بايد از كارتن‌هايي استفاده كنيد كه مقاومت بيشتري دارند. علاوه بر كارتن مناسب، در اطراف اين لوازم پارچه‌هاي نرم قرار دهيد تا در زمان جابجايي آسيبي به آنها وارد نشود. ظروف شيشه‌اي را در كارتن‌هايي قرار دهيد كه داخل آنها را با خرده‌هاي كاغذ پر كرده‌ايد.

بر روي تمامي كارتن‌ها برچسب بزنيد

برچسب زدن بر روي كارتن‌ها به شما و افرادي كه آنها را حمل مي‌كنند، كمك خواهد كرد تا مواردي كه نياز به احتياط بيشتر دارند را بتوانند شناسايي كنند. در همه جهات كارتن اين كار را انجام دهيد، اين كار باعث مي‌شود تا افراد از هر سمتي كه كارتن را ببينند، متوجه محتويات داخل آن بشوند.
اين كار باعث مي‌شود به راحتي آنها را بتوانيد با توجه به محتويات داخل كارتن‌ها، بر روي هم قرار دهيد. اگر به وسيله‌اي نياز داشته باشيد، مي‌توانيد به راحتي آن را پيدا كنيد. يكي ديگر از فوايد اين كار در زمان قرار دادن كارتن‌ها در جاي جديد مشخص مي‌شود. با مشخص كردن محتويات داخل كارتن‌ها، آنها را مي‌توانيد در جاي خود قرار دهيد و نيازي به جابجايي دوباره نداشته باشيد.

از دوستان كمك بگيريد

معمولا انجام كارها به تنهايي مشكل است. با كمك گرفتن از دوستان، مي‌توانيد در زمان كمتري اسباب و اثاثيه را جمع كنيد و در كارتن قرار دهيد. البه بايد توجه داشته باشيد كه حضور افراد زياد باعث كندي كارها خواهد شد. براي بلند كردن و يا جابجا كردن لوازم سنگين كمك گرفتن از چند نفر از صدمات جلوگيري مي‌كند.
اگر به تنهايي لوازم سنگين را بلند كنيد، در مرحله اول، امكان آسيب به مهره‌هاي كمر زياد خواهد بود و اگر در حين حركت به خاطر وزن بالا، لوازم از دست شما به زمين سقوط كنند، خسارت‌هايي هم به لوازم منزل شما خواهد رسيد. با ما تماس بگيريد تا شما را براي يك بسته‌بندي مناسب راهنمايي كنيم.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط عابد | ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۸:۳۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قبل از اسباب كشي شركت چه كارهايي بايد انجام داد

هر محيطي الزامات مخصوص به خود را دارد و شركت‌ها نيز براي اسباب كشي بايد از قبل اقداماتي را انجام دهند تا اين كار به راحتي و در كمترين زمان انجام شود. هر شركتي علاوه بر كارمندان و افرادي كه در آن كار مي‌كنند، تعدادي هم ارباب رجوع و مشتري دارد كه در طول روز در شركت حضور دارند.
اگر در منطقه نياوران سكونت داريد براي حمل اسباب و اثاثيه شركت، شما مي‌توانيد با اتوبار نياوران از شعبات اتوبار شميران تماس بگيريد، تا تمامي مراحل را براي شما انجام دهند. از بسته‌بندي گرفته تا حمل و قرار دادن اثاثيه در محيط جديد با تماس با ما راحت خواهد بود. اما در صورتي كه بخواهيد مراحل مقدماتي را خودتان انجام دهيد، بايد براي اين كار برنامه‌ريزي كنيد تا اين كار به خوبي انجام شود و زمان زيادي را مجبور نباشيد براي اين جابجايي در نظر بگيريد.

كارهاي قبل از اسباب كشي شركت

آماده شدن براي اسباب كشي

در شركت‌ها، روز اسباب كشي بايد از قبل مشخص شود و كارمندان از آن مطلع باشند و حتي تا جاي ممكن، ارباب رجوع‌ها و مشتريان را هم از آن مطلع كنيد. هماهنگي و برنامه‌ريزي قبل از جابجايي يكي از مراحل اوليه و مهم است. در شركت‌ها و اداره‌ها، پرونده‌هاي زيادي وجود دارد كه داراي اهميت بالايي هستند و حفظ و نگهداري از آنها بايد به بهترين نحو انجام شود.
پرونده‌ها و موارد مهم را در كارتن‌هاي مجزا قرار دهيد و بر روي آنها محتويات داخل كارتن را بنويسيد. نوشتن محتويات داخل كارتن‌ها زماني كه به مقصد حمل مي‌شوند، اهميت بالايي دارد. با اطلاع از محتويات كارتن‌ها، از پرونده‌هاي مهم مراقبت بيشتري خواهد شد تا سالم به مقصد برسند.
در جاهايي كه ارباب رجوع زيادي مراجعه مي‌كنند، روزي را براي اين كار در نظر بگيريد كه تراكم افراد كمتر باشد و براي جوابگويي به آنها حتما چند نفر را با امكانات كامل مسئول جوابگويي كنيد. آدرس محل جديد شركت را به اطلاع مشتريان برسانيد و چند نفر را هم در محل جديد، مسئول جوابگويي به آنها كنيد. اگر از قبل اين موارد را پيش‌بيني نكنيد و كارهاي مشتريان با تاخير انجام شود، در روند اسباب كشي اختلال صورت مي‌گيرد.

بسته‌بندي وسايل، قبل از روز اسباب كشي

اگر مايل باشيد كه ما كار بسته‌بندي را براي شما انجام دهيم، قبل از شروع كار، تمام وسايل را با استفاده از كارتن‌هاي مقاوم و پلاستيك‌هاي حباب‌دار و غيره اين كار را به بهترين نحو انجام خواهيم داد. اما اگر خودتان تصميم به بسته‌بندي وسايل و لوازم اداري خود داريد، اين كار را قبل از موعد مقرر اسباب كشي انجام دهيد. از كارتن‌ها و پلاستيك‌هاي مناسب استفاده كنيد. كارتن‌هاي بي‌كيفيت در زمان جابجايي پاره شده و باعث خسارت به وسايل مي‌شوند. از چند روز قبل، وسايل را بسته‌بندي كنيد و مواردي كه بايد با احتياط حمل شوند را مشخص كنيد. آماده كردن وسايل به شما كمك مي‌كند در روز جابجايي، طرز قرار دادن لوازم مشخص باشد و هيچ كدام از لوازم آسيب نبينند.
مانيتورها، كامپيوترها و وسايل الكترونيكي نسبت به ضربه حساس هستند و بايد آنها را با استفاده از پلاستيك‌هاي حباب‌دار بپوشانيد و در كارتن قرار دهيد. قرار دادن لوازم سنگين بر روي اين لوازم باعث آسيب به آنها مي‌شود، در صورتي كه اين موارد مشخص باشند، افراد باتجربه‌اي كه براي جابجايي لوازم، به شركت شما مي‌آيند، آنها را در جايي مطمئن قرار مي‌دهند تا آسيبي به آنها نرسد.

در مورد بسته‌بندي لوازم شركت خود با ما تماس بگيريد

هر كاري را افراد باتجربه بهتر و ايمن‌تر انجام مي‌دهند و حمل اسباب و اثاثيه نيز با استفاده از افراد باتجربه سريع‌تر و بهتر انجام خواهد شد. اگر در مرحله آماده سازي وسايل براي حمل، سوالي داشته باشيد، با ما تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنيم.
در صورتي كه مايل باشيد، از اولين مراحل يعني بسته‌بندي در كنار شما خواهيم بود. حمل بار و اسباب و لوازم شما را به بهترين نحو و با استفاده از وسايل نقليه مناسب انجام خواهيم داد و در صورت تمايل، تمام وسايل را در مقصد از بسته‌بندي خارج كرده و در جاي خود قرار مي‌دهيم.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط عابد | ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۵:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

آماده سازي لوازم منزل براي اسباب كشي

هر كاري نياز به برنامه‌ريزي دارد و اسباب كشي نيز از اين قاعده مستثني نيست. در خانه لوازم زيادي وجود دارد و بايد قبل از حمل آنها به خانه جديد، اقداماتي را انجام دهيد. برنامه‌ريزي قبل از انجام هر كاري باعث صرفه جويي در زمان خواهد شد. قبل از هر كاري از لوازم و اسباب اثاثيه خود يك ليست تهيه كنيد.
اين ليست به شما در دسته‌بندي لوازم منزل كمك مي‌كند. در زمان تهيه ليست، ذهن شما در مورد انجام كار آماده شده و مي‌توانيد راحت‌تر مراحل مختلف كار را انجام دهيد. در صورتي كه شما لوازم خود را بسته‌بندي كنيد، در زمان جابجايي مي‌توانيد از فضاي كاميون حمل بار استفاده بيشتري ببريد. اگر ليست داشته باشيد، در زمان حمل، هر كدام كه داخل كاميون قرار داديد را مي‌توانيد، تيك بزنيد.
البته در صورتي كه با اتوبار تجريش ، شعبه اتوبار شميران تماس بگيريد، ما به شما كمك مي‌كنيم تا تمامي لوازم و اسباب و اثاثيه را به بهترين نحو به منزل جديد انتقال دهيد. افراد باتجربه، تمامي مراحل كار را براي شما انجام داده و به شيوه‌اي مطمئن و مناسب، لوازم شما را در كاميون‌هايي سقف‌دار و موكت شده قرار مي‌دهند.

آماده سازي لوازم منزل براي اسباب كشي

قبل از اسباب كشي منزل، لوازم اضافه را مشخص كنيد

اگر بعد از چندين سال كه در خانه‌اي زندگي كرديد، تصميم به جابجايي بگيريد. به احتمال زياد وسايل و اسباب اثاثيه زيادي را نگهداري مي‌كنيد كه ممكن است هيچ وقت به آنها نيازي نداشته باشيد. لوازمي كه نياز نداريد را قبل از اسباب كشي مشخص كنيد.
اگر وسايلي وجود دارند كه شما در يك سال گذشته از آنها استفاده نكرده‌ايد، يا لباس‌هاي قديمي و هر چيز ديگري كه نيازي نيست به خانه جديد منتقل شوند را مشخص كنيد. اگر قبل از حمل لوازم، اين وسايل اضافه را مشخص كنيد و از خانه بيرون ببريد، وقتي كه زمان حمل لوازم منزل مي‌شود، فضاي خانه شلوغ نخواهد بود.

بسته‌بندي لوازم براي حمل

هر چيزي در خانه بايد بسته‌بندي مناسب شود تا در زمان حمل و جابجايي، آسيبي به آن وارد نشود. لوازم شكستني، لوازم الكتريكي، مبلمان و ديگر وسايل، هر كدام بايد به طريقه صحيح و مناسب بسته‌بندي شوند. ما كار بسته‌بندي لوازم را باكيفيتي بالا انجام خواهيم داد، اما در صورتي كه خودتان تصميم داريد اين كار را انجام دهيد، براي هر وسيله‌اي پوشش مناسب و مخصوص به آن را تهيه كنيد.
لوازم دكوري و تزئيني، قاب عكس، كتاب و لوازمي از اين قبيل را در كارتن بگذاريد و كارتن‌هاي كوچك را در يك كارتن بزرگ‌تر قرار دهيد تا حمل و نقل آنها آسان باشد. از پلاستيك‌هاي حباب‌دار براي وسايل شكستني و ظريف استفاده كنيد. اين پلاستيك‌هاي حباب‌دار، از آسيب به وسايل جلوگيري مي‌كنند و احتمال بيشتري وجود دارد تا بدون هيچ خسارتي لوازم ظريف و قيمتي را جابجا كنيد.
مبلمان خود را با استفاده از پلاستيك، بپوشانيد. اين كار باعث مي‌شود در هنگام جابجايي، پارچه آنها كثيف نشود. با قرار دادن كارتن‌هاي بريده شده بر روي قسمت‌هاي چوبي مبلمان، اين قسمت‌ها نيز از آسيب در امان خواهند بود.

آماده كردن لوازم آشپزخانه براي حمل

لوازمي مانند، ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي، يخچال و فريزر را قبل از اين كه به خانه جديد ببريد، كاملا تميز كنيد. برق و آب ماشين لباسشويي و ظرفشويي را قطع كنيد و هر گونه كثيفي داخل آنها را تميز كنيد و اجازه دهيد، خشك شوند. يخچال و فريزر را از برق بكشيد و تميز كنيد تا در زمان جابجايي يخ‌هاي ذوب شده باعث كثيفي وسايل ديگر نشوند.
بشقاب‌ها را در كارتن‌هاي جداگانه قرار دهيد و سعي كنيد وزن كارتن‌هاي آنها خيلي زياد نشود و در زمان حمل، زير اين كارتن‌ها را بگيريد. به طور كلي، وسايل را در كارتن قرار دهيد و توجه كنيد كه وزن هر كارتن خيلي زياد نشود.
اتوبار شميران با پوشش دهي مناطق شمال شهر تهران، اين امكان را به شما ميدهد كه با تماس با ما  بهترين خدمات اسباب كشي را با مناسب‌ترين قيمت دريافت كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط عابد | ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۰۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

بهترين خدمات باربري با اتوبار شميران

اتوبار شميران داراي سال‌ها تجربه در زمينه حمل بار و اسباب كشي در تهران، با كادري ورزيده و ماهر، اسباب كشي و حمل بارهاي شما را تا مقصد به بهترين نحو انجام خواهد داد. ما در بسته‌بندي و حمل و جابجايي بار تخصص كافي داريم و بدون آسيب، تمامي لوازم شما را به منزل جديدتان منتقل مي‌كنيم.
مهم نيست اسباب كشي منزل خود را در كدام روز هفته انجام دهيد، باربري و اتوبار شميران در هفت روز هفته آماده ارائه خدمات به شما هستيم. در هر جايي از تهران به بهترين نحو ممكن، خدمات بسته‌بندي و حمل بار را براي شما انجام خواهيم داد. هر نوع وسيله را متناسب با اقداماتي كه براي حمل نياز دارد، بسته‌بندي كرده و با توجه به ميزان آسيب‌پذيري آن، در قسمت مناسب بار كاميون‌هاي سقف‌دار و موكت شده قرار مي‌دهيم.

بهترين خدمات باربري با اتوبار شميران

خدمات مختلف اتوبار شميران

ما در اتوبار شميران هر نوع بار را براي شما منتقل مي‌كنيم و اين كار را با استفاده از بهترين و مجرب‌ترين افراد و با وسايل مناسب انجام مي‌دهيم. از بارهاي سنگين وزن مانند گاوصندوق و يخچال‌هاي سايد باي سايد گرفته تا اشياء شكستني و حساس، هر كدام را به بهترين وجه براي شما به محل جديد انتقال مي‌دهيم.
ما با سال‌ها تجربه، اسباب و اثاثيه منزل شما را با بهترين كيفيت بسته‌بندي مي‌كنيم و به طور اصولي و در جاي مناسب در كاميون‌هاي سقف‌دار قرار مي‌دهيم. اين كاميون‌ها موكت شده‌اند و به اسباب و اثاثيه شما هيچ گونه آسيبي نمي‌رسانند. هر كدام از اثاثيه نيازمند توجه مناسب در زمان حمل و نقل هستند كه اين كار توسط افرادي كه در كار اسباب كشي تبحر دارند، به خوبي انجام خواهد شد.
اتوبار شميران در حمل و جابجايي لوازم و اثاثيه شركت‌ها نيز داراي تخصص بالا است. ميزها و كمدهاي شركت‌ها، وزن زيادي ندارند اما بايد به صورتي جابجا شوند كه سطح رويي آنها كه معمولا از پوشش‌هاي گران قيمت استفاده شده، آسيبي نبيند. ما در زمان جابجايي اين وسايل، آنها را در ابتدا با استفاده از پوشش‌هاي محافظ مناسب، بسته‌بندي مي‌كنيم و با دقت بالا به مقصد انتقال خواهيم داد.
از ديگر خدمات اين اتوبار انتقال مبلمان لوكس شما است. اين وسايل بايد به گونه‌اي حمل شوند كه كوچك‌ترين باري روي آنها نباشد. قرار دادن وسايل ديگر بر روي آنها باعث خرابي مبلمان خواهد شد. اتوبار شميران مبلمان‌هاي لوكس شما را به بهترين نحو بسته‌بندي كرده و در كاميون‌هاي سقف‌دار موكت شده خود قرار مي‌دهد و به بهترين نحو آنها را به مقصد خواهد رساند.
اسباب و اثاثيه و بارهاي شما را به تمام نقاط ايران خواهيم رساند. به خاطر استفاده از كاميون‌هايي كه براي حمل اسباب و اثاثيه مجهز شده‌اند، ما مي‌توانيم اثاثيه شما را به تمامي نقاط كشور برسانيم. اثاثيه شما به گونه‌اي بسته‌بندي مي‌شوند كه در مسافت‌هاي طولاني هيچ آسيبي به آنها نخواهد رسيد.

نمايندگي در نزديكي شما

اتوبار شميران داراي نمايندگي‌هاي مختلف است. در زمان اسباب كشي مي‌توانيد با نزديك‌ترين نمايندگي تماس بگيريد تا هر زماني كه مايل باشيد، اسباب كشي منزل و يا شركت شما را به محل جديد انجام دهند. ما كارهاي حمل اسباب و اثاثيه را در هفت روز هفته براي شما انجام مي‌دهيم. فقط شما روز مورد نظر خود را هماهنگ كنيد تا در روز و ساعت مشخص شده، افراد با تجربه ما، به محل شما آمده و از مراحل ابتدايي تا پايان كار را به بهترين نحو براي شما انجام دهند.
تجربه بالاي ما باعث انجام كارها، با كيفيتي بالا و در كوتاه‌ترين زمان خواهد شد. ما تمامي روش‌هاي بسته‌بندي و حمل بار را به خاطر انجام دادن آنها به دفعات زياد، با كيفيتي بالا انجام مي‌دهيم. اين اتوبار همواره سعي در ارائه خدماتي با كيفيتي بالا دارد تا رضايت مشتريان را جلب كند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط عابد | ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴:۴۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |