آماده سازي لوازم منزل براي اسباب كشي

هر كاري نياز به برنامه‌ريزي دارد و اسباب كشي نيز از اين قاعده مستثني نيست. در خانه لوازم زيادي وجود دارد و بايد قبل از حمل آنها به خانه جديد، اقداماتي را انجام دهيد. برنامه‌ريزي قبل از انجام هر كاري باعث صرفه جويي در زمان خواهد شد. قبل از هر كاري از لوازم و اسباب اثاثيه خود يك ليست تهيه كنيد.
اين ليست به شما در دسته‌بندي لوازم منزل كمك مي‌كند. در زمان تهيه ليست، ذهن شما در مورد انجام كار آماده شده و مي‌توانيد راحت‌تر مراحل مختلف كار را انجام دهيد. در صورتي كه شما لوازم خود را بسته‌بندي كنيد، در زمان جابجايي مي‌توانيد از فضاي كاميون حمل بار استفاده بيشتري ببريد. اگر ليست داشته باشيد، در زمان حمل، هر كدام كه داخل كاميون قرار داديد را مي‌توانيد، تيك بزنيد.
البته در صورتي كه با اتوبار تجريش ، شعبه اتوبار شميران تماس بگيريد، ما به شما كمك مي‌كنيم تا تمامي لوازم و اسباب و اثاثيه را به بهترين نحو به منزل جديد انتقال دهيد. افراد باتجربه، تمامي مراحل كار را براي شما انجام داده و به شيوه‌اي مطمئن و مناسب، لوازم شما را در كاميون‌هايي سقف‌دار و موكت شده قرار مي‌دهند.

آماده سازي لوازم منزل براي اسباب كشي

قبل از اسباب كشي منزل، لوازم اضافه را مشخص كنيد

اگر بعد از چندين سال كه در خانه‌اي زندگي كرديد، تصميم به جابجايي بگيريد. به احتمال زياد وسايل و اسباب اثاثيه زيادي را نگهداري مي‌كنيد كه ممكن است هيچ وقت به آنها نيازي نداشته باشيد. لوازمي كه نياز نداريد را قبل از اسباب كشي مشخص كنيد.
اگر وسايلي وجود دارند كه شما در يك سال گذشته از آنها استفاده نكرده‌ايد، يا لباس‌هاي قديمي و هر چيز ديگري كه نيازي نيست به خانه جديد منتقل شوند را مشخص كنيد. اگر قبل از حمل لوازم، اين وسايل اضافه را مشخص كنيد و از خانه بيرون ببريد، وقتي كه زمان حمل لوازم منزل مي‌شود، فضاي خانه شلوغ نخواهد بود.

بسته‌بندي لوازم براي حمل

هر چيزي در خانه بايد بسته‌بندي مناسب شود تا در زمان حمل و جابجايي، آسيبي به آن وارد نشود. لوازم شكستني، لوازم الكتريكي، مبلمان و ديگر وسايل، هر كدام بايد به طريقه صحيح و مناسب بسته‌بندي شوند. ما كار بسته‌بندي لوازم را باكيفيتي بالا انجام خواهيم داد، اما در صورتي كه خودتان تصميم داريد اين كار را انجام دهيد، براي هر وسيله‌اي پوشش مناسب و مخصوص به آن را تهيه كنيد.
لوازم دكوري و تزئيني، قاب عكس، كتاب و لوازمي از اين قبيل را در كارتن بگذاريد و كارتن‌هاي كوچك را در يك كارتن بزرگ‌تر قرار دهيد تا حمل و نقل آنها آسان باشد. از پلاستيك‌هاي حباب‌دار براي وسايل شكستني و ظريف استفاده كنيد. اين پلاستيك‌هاي حباب‌دار، از آسيب به وسايل جلوگيري مي‌كنند و احتمال بيشتري وجود دارد تا بدون هيچ خسارتي لوازم ظريف و قيمتي را جابجا كنيد.
مبلمان خود را با استفاده از پلاستيك، بپوشانيد. اين كار باعث مي‌شود در هنگام جابجايي، پارچه آنها كثيف نشود. با قرار دادن كارتن‌هاي بريده شده بر روي قسمت‌هاي چوبي مبلمان، اين قسمت‌ها نيز از آسيب در امان خواهند بود.

آماده كردن لوازم آشپزخانه براي حمل

لوازمي مانند، ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي، يخچال و فريزر را قبل از اين كه به خانه جديد ببريد، كاملا تميز كنيد. برق و آب ماشين لباسشويي و ظرفشويي را قطع كنيد و هر گونه كثيفي داخل آنها را تميز كنيد و اجازه دهيد، خشك شوند. يخچال و فريزر را از برق بكشيد و تميز كنيد تا در زمان جابجايي يخ‌هاي ذوب شده باعث كثيفي وسايل ديگر نشوند.
بشقاب‌ها را در كارتن‌هاي جداگانه قرار دهيد و سعي كنيد وزن كارتن‌هاي آنها خيلي زياد نشود و در زمان حمل، زير اين كارتن‌ها را بگيريد. به طور كلي، وسايل را در كارتن قرار دهيد و توجه كنيد كه وزن هر كارتن خيلي زياد نشود.
اتوبار شميران با پوشش دهي مناطق شمال شهر تهران، اين امكان را به شما ميدهد كه با تماس با ما  بهترين خدمات اسباب كشي را با مناسب‌ترين قيمت دريافت كنيد.

نوشته شده توسط عابد | ۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۰۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |